Her mekanin havasını değiştiren avizeler farklı model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Farklı moda anlayışlarını yansıtan avizeler asıl görevi olan aydınlatma işlemini de en iyi şekilde yapıyor. Kendine has tarzıyla üretim yapan Sinem Avize özgün tasarıma ve kaliteli malzemelere sahip olan ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yerli bir marka olan Sinem Avizenin ürünleri evlerde ya da işyerlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Her mekanın tarzına uyum sağlayan bir Sinem Avize modeli bulunuyor. Müşteri geri bildirim ve talepleri doğrultusunda hareket eden marka ürünlerine gün geçtikçe çeşitlendiriyor. Aynı zamanda Sinem Avize kalitesinden asla taviz vermiyor ve mevcut çizgisini koruyor. Klasik avizeleri Retro çizgilerle sentezleyerek satışa sunan Sinem Avize kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Sinem Avize aplik modelleri minimal tasarımı ile severek kullanılıyor. Sinem Avize tüm ürünlerinde güncel aydınlatma teknolojisinden yararlanıyor. Ev dekorasyonunu tamamlamak için tercih edilen Sinem Avize ürünleri kusursuz bir aydınlatma sağlıyor. Sinem Avize çeşitleri arasında; tavandan aydınlatma sağlayan avizeler veya yerden aydınlatma sunan dekoratif lambalar, lambaderler ve abajurlar yer alıyor. Sinem Avize abajur modelleri genellikle yatak odalarında masa lambası olarak tercih ediliyor. Sinem Avize model seçenekleri ile hem klasik döşenen evlere, hem modern tarzdaki evlerde hemde minimalist döşenen ev dekorasyonlarına uyum sağlayabiliyor. Ürünlerinde ileri teknoloji kullanan Sinem Avize uzaktan kumandalı çalışan ya da sensörlü sisteme sahip olan avize ve lambalar tasarlıyor. Sinem Avize lambader modelleri salonlara farklı bir hava katıyor. Sinem Avize ürünlerini Hepsiburada ile görüntüleyerek eviniz veya işyeriniz için uygun olan avize ya da lambader modeline karar verebilirsiniz. 

Sinem Avize Modelleri

Sinem Avize çeşitleri arasında; avizeler, aplikler, masa lambaları, abajurlar ve lambaderler yer alıyor. Sinem Avize modelleri çeşidine, avize başlık sayısına, rengine, kullanım alanına, yüksekliğine ve genişliğine göre değişiklik gösteriyor. Paslanmaz alüminyum materyal malzeme kullanılarak üretilen klasik tarza sahip Sinem Avize markasının avizeleri şıklık sunuyor. Klasik dokunuşlara sahip olan Sinem Avize ürünleri yüksek standarttaki malzemelerle tasarlandığı için %100 güvenli kullanım vadediyor. Sinem Avize ürünlerinin kalitesini belirleyen unsurlar arasında; TSE belgesine sahip bakalit duy ve lazer kesimli kristal taşlar sayılabiliyor. Sinem Avize klasik avize modellerinde tasarruflu ampul kullanılarak enerji tasarrufu sağlanabiliyor. Sinem Avize klasik avize modelleri gümüş, gold, fırınlanmış boyalı seçenekleri ile satışa sunuluyor. Sinem Avize eskitme avize modelleri hem klasik hemde avangart stilde döşenmiş evlerde kusursuz bir görsel şıklık sağlıyor. Eskitme avizeler tekli, ikili, üçlü ampul kullanımına uygun olarak tasarlanıyor. Eskitme avize modelleri farklı boyut seçenekleri ile  kullanılan alanın genişliğine ve tavan yüksekliğine uyum sağlayabiliyor. Cam ve metal malzemelerden tasarlanan eskitme avizeler ile standart veya tasarruflu ampul kullanılabiliyor. Sinem Avize kromajlı avize modelleri sportif tarzda döşenen evler veya ofisler için iyi bir tercih olabiliyor. Kromajlı avizeler parlak kromajlı bir gövde ve opal cam malzeme ile tasarlanıyor. Şık tasarımlara sahip olan kromajlı avizeler tekli, üçlü, dörtlü şekilde satışa sunuluyor. Sinem Avize otantik avize modelleri çocuk odalarında, mutfaklarda ya da hobi odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Sportif tasarımlara sahip olan avizelerin yanı sıra çocukların renkli hayal dünyasına hitap eden avize seçenekleri de mevcut. Sinem Avize çocuk odası lambaları erkek ve kız çocukları için farklı model seçenekleri ile tasarlanıyor. Örneğin; spor sever çocuklar için taraftar teması içeren avizeler bulunuyor. 

Sinem Avize Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Zamanın büyük bir bölümünün geçtiği oturma odalarında enerji tasarrufu sağlayan avizeler kullanılabiliyor. Beyaz ışık aydınlatma işlemi için yeterli oluyor. Ancak bir süre sonra gözü yorabiliyor. Sarı ışıkların rahatlatıcı bir etkisi bulunuyor. Salonlarda genellikle büyük modeller yerine gözü yormayan, sade, küçük avizeler tercih ediliyor. Şapkalı avize modellerin evlerin salonlarında ve oturma odalarında sıkça rastlanıyor. Sinem Avize LED lambalar yatak odalarında makyaj masası üzerinde değerlendirilebiliyor. Sinem Avize sarkıt lambalar ise yatak odalarında tercih ediliyor. Birden fazla kola sahip olan sarkıt lambalar ışığı eşit bir şekilde tüm odaya dağıtıyor. 

Sinem Avize Sarkıt Aydınlatma ve Avize Arasındaki Farklar Neler?

Aydınlatma ihtiyacını karşılayan Sinem Avize ürünleri arasında avizeler ve sarkıt aydınlatmalar yer alıyor. Sarkıt aydınlatma ve avize arasında hem tasarım hem de özellik açısından farklılıklar bulunuyor. Avizeler genel olarak sarkıt aydınlatmalara kıyasla daha büyük bir ağırlığa sahip oluyor. Bunun için sarkıt aydınlatmada kullanılan askı sistemiyle avizelerde kullanılan aski sistemi değişiklik gösteriyor. Avizelerin askı yapısında daha dayanıklı olan materyaller kullanılması gerekiyor. Buna nazaran sarkıt aydınlatma sistemlerinde ise halat kordon gibi daha hafif ağırlığı kaldırabilecek askılar kullanılıyor. Sarkıt lamba modellerinde birden çok askı sayısı bulunabiliyor. Çünkü her askıdan ayrı bir duy iniyor ve her duya bir ampul takılıyor. Tek ve kuvvetli bir askıya sahip olan avizeler kendi bünyesinde dallanarak birden çok duy elde ediyor. Daha kısa askılara sahip olan avizeler çok sayıda duy içeriyor ve ana aydınlatıcı görevi görüyor. Sarkıt aydınlatma modelleri uzun askılara sahip olduğu için tabana yakın duruyor ve genellikle lokal aydınlatma için tercih ediliyor. Ancak bazı kullanıcılar sarkıt aydınlatmaları da ana aydınlatma aracı olarak kullanabiliyor. Sarkıt aydınlatmaların temizliği avizelere kıyasla daha kolay yapılıyor. 

Sinem Avize Ürünleri Nasıl Bağlanır?

Avize bağlantı işleminden önce avizelere giden enerjinin kesilmesi gerekiyor. Bunun için de sigortanın tamamen kapatılması öneriliyor. Avize kurulumuna başlamadan önce kullanım talimatlarının okunması tavsiye ediliyor. Çünkü avizenin modeline göre dikkat edilmesi gereken detaylar değişiklik gösterebiliyor. Avize parçalarının verilen talimatlara göre birleştirilmesi öneriliyor. Daha sonra eski aydınlatma aracı yerinden sökülüyor. Kabloların çıkarıldığı alana özen gösterilmesi gerekiyor. Çünkü yeni avizenin bağlantısı bu kablolar yardımıyla yapılıyor. Yeni avize vidalama yardımıyla monte ediliyor. Taban plakası bulunan avizeler için önce taban plakasının takılması daha sonra vidalanmasının yapılması gerekiyor. Bağlantı işlemi biten avizeye son olarak ampulleri takılıyor. Elektrik bağlantısı aktifleştirilen avize kullanıma hazır hale geliyor. 

Sinem Avize Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Avizelerin ışık gücünün yüksek ve yeterli olabilmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Sinem Avize markasının ürünleri sirkeli su ya da sabunlu su yardımıyla kolayca temizlenebiliyor. Kolay temizlenen avizeler kısa bir süre içerisinde ilk günkü parlak görünümüne kavuşuyor. Avize temizliğinde 3 ölçek su için 1 ölçek sirke kullanılması yeterli oluyor. Karışım olarak hazırlanan suya sarkan avize taşları batırılabiliyor. Suyun rengi kirlendikçe karışım yeniden hazırlanıp işlem tekrarlanıyor. Suya batırılan tüm avize taşlarının kurumaya bırakılması daha sonra kuru bir bez yardımıyla silinmesi öneriliyor. 

Sinem Avize Fiyatları

Sinem Avize fiyatları modeline, çeşidine, avize başlık sayısına, rengine, kullanım alanına, yüksekliğine, duy tipine, genişliğine göre değişiklik gösteriyor. Hepsiburada’nın yapı market, bahçe, oto kategorisinde yer alan Sinem Avize ürünleri arasında; avizeler, aplikler, masa lambaları ve abajurlar yer alıyor. Sinem Avize çeşitleri azalan fiyat, artan fiyat ya da en çok satanlar şeklinde sıralanabiliyor. Sinem Avize modelleri için kullanıcılar en az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirterek araştırma yapabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sinem Avize

369 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Avize Başlık Sayısı
 5. Renk
 6. Kullanım Alanı
 7. Yükseklik
 8. Duy Tipi
 9. Satıcı
 10. Genişlik
 11. Sepette Kampanyalı Ürünler
 12. Kelime Filtresi
Başa dön