Juventus takımının logosuna tasarımlarında yer veren eşyalarla yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. İtalyan kulübünün şık logosunu içeren ürünler günlük yaşamınızda size vakit kazandırarak konfor sağlar. Bu ürünlerden olan sırt çantası modelleriyle çeşitli eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Sırt çantaların çok sayıda bölmesi bulunur. Bu bölmeler eşyalarınızı gruplayarak taşıyabilmenize yardımcı olur. Büyük ana bölme kısmında geniş ve hacimli eşyalarınıza yer verebilirsiniz. Küçük bölmelerde ise mini ebatlara sahip olan eşyalarınızı bulundurabilirsiniz. Sırt çantalarından okul yaşamınızın yanı sıra seyahatlerinizde de yararlanabilirsiniz. Yolculuklarınızda gereksinim duyabileceğiniz eşyaları bu çantalar sayesinde yanınızda bulundurabilirsiniz. Juventus sırt çantalarının tasarımında tutma kolu detayı da yer alır. Bu kolu kullanarak çantanızı tek elinizle rahatça taşıyabilirsiniz. Tutma kolu kısmından çantanızı askılığınıza asarken de faydalanabilirsiniz.

Çanta Kullanarak Eşyalarınızı Koruyun

Açık havada eşyalarınızı tozdan ve kirden korunmak için Juventus sırt çantalarını kullanabilirsiniz. Dayanıklı kumaşlarla imal edilen bu çantalar dış etkilere karşı koruma sağlar. Güneşte solmayan ve renklerini koruyan çantalar son derece şık tasarımlara sahiptir. Su geçirmez modelleri kullanarak yağmur yağışından eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Sırt çantalarının bölmelerinde fermuarlar yer alır. Kopçaları sayesinde bu fermuarları pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz. Fermuarlardan kullanılan dişler sık şekilde dizilmiştir. Bu sayede fermuarınızı rahatça açıp kapatabilirsiniz. Çantalarda kullanılan askı kolları yükü sırtınıza eşit olarak dağıtır. Askı kollarında yer alan yumuşak pedler sırtınıza binen basıncın azalmasını sağlar. Juventus çantaların askı kollarının uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, çocuğunuz büyüdükçe onun boyuna uygun şekilde çantasını ayarlayabilmenizi sağlar. İtalyan futbol kulübünün logosunu içeren ürünler arasında yan çantalar da vardır. Postacı çantası olarak da bilinen yan çantalar omuzda taşımanıza gerek kalmadan yanınızda bulundurabileceğiniz ürünlerdendir. Askılarını omuzlarınızdan çapraz şekilde geçirerek yan çantanızı gün içerisinde konforlu bir biçimde taşıyabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ürünlerle Gereksinimlerinize Çözüm Üretin

Juventus temalı tasarımlarıyla ön plana çıkan aksesuarlar arasında cüzdan modelleri de bulunur. Kullanışlı cüzdanlar sayesinde kâğıt paralarınızı ve bozuk paralarınızı yanınızda güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Cırt cırtlı cüzdanlar pratik bir şekilde açıp kapatabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Tasarımlarında Juventus logosunun yanı sıra İtalyan bayrağına yer veren ürünler de vardır. Cüzdanların iç kısmındaki bölmeleri kimliğinizi yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Büyük ve küçük bölmeler farklı ebatlardaki ürünlerinize yer verebilmeniz için uygundur. Kartlık kısmını kullanarak okul kartınızı, ulaşım kartınızı ve banka kartınızı yanınızda bulundurabilirsiniz. Cüzdanlarda kullanılan baskılar son derece dayanıklıdır. Bu sayede ürününüzün üzerinde yer alan logolar ve yazılar şık görünümlerini korur. Cüzdanınızı arka cebinizde, yan cebinizde ya da çantanızda emniyetli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Kırışıklık karşıtı kremlerin özellikleri nelerdir?

Juventus markasıyla ulaşabileceğiniz kırışıklık karşıtı kremler insan plasentasından imal edilir. Kremlerin formülleri sayesinde cildinizdeki kırışıklıkları minimize edebilirsiniz. Vitamin ve besleyici bileşenler içeren kremler cildinizi genleştirebilmenize yardım eder. Lekelere ve selülitlere karşı da katkı sağlayan plasenta kremleri mantarlara karşı da önleyici özelliklere sahiptir.

Sırt çantaları nasıl kullanılmalıdır?

Sırt çantanızı kullanırken eşyalarınızı ürününüze dengeli bir şekilde dizmeye özen göstermelisiniz. Çantanızın kapasitesine aşmayacak şekilde eşyalarınızı iç kısma yerleştirdikten sonra fermuarları sonuna kadar kapatmalısınız. Açıklık kalması çantanızın gözlerinin açılmasına neden olabilir. Sırt çantanızın mini ceplerini küçük boyutlara sahip hassas eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Cüzdanlarda hangi ürünler taşınabilir?

Cüzdanınızın fermuarlı bölmesini kullanarak bozuk paralarınızı taşıyabilirsiniz. Orta kısımdaki geniş alanı kâğıt paralarınızı yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Dar şekilde tasarlanan kartlık bölümündeki cepleri çeşitli kartlarınızı yerleştirmek için değerlendirebilirsiniz. Geniş kimlik bölmesine nüfus cüzdanınızı koyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Juventus

1 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Başa dön