Şerbetli, sütlü, çikolatalı ve meyveli başta olmak üzere sofralarda farklı çeşitlerde yer alan tatlılar, her dönem sevilerek tüketilen bir yemek türü olarak dikkat çeker. Tatlılar evde, misafirlikte ya da özel gün ve gecelerdeki menülerin olmazsa olmazıdır. Lezzetli ve kaliteli tatlılar denince akla ilk gelen Faruk Güllüoğlu, 100’den fazla şubesiyle hem Türkiye'de hem de yurtdışında faaliyet gösteren köklü bir markadır. Özellikle şerbetli tatlılarda birbirinden lezzetli ürünleriyle bilinen Faruk Güllüoğlu Türkiye'de tatlı denince tercih edilen ilk markalardan biridir. Meşhur baklava tarifinin kuşaktan kuşağa aktarımı ile işin incelikleri kaybolmadan günümüze kadar gelir. Faruk Güllüoğlu 5 kuşaktır devam eden baklavacılığının yanı sıra oldukça geniş tatlı yelpazesine sahip olmasıyla da öne çıkar. Faruk Güllüoğlu, baklava ile beraber kadayıf, pasta, çikolata, börek çeşitleri ile de hizmet sunar. Doğal malzemelerle üretilen Faruk Güllüoğlu çeşitleri hem lezzeti hem de görselliği ile rahatlıkla tercih edilir. Baklava, kadayıf, börek fark etmeksizin Faruk Güllüoğlu ürünlerini istediğiniz adet sayısınca alabilirsiniz. Kilo olarak da sipariş edebileceğiniz çeşitler özellikle kalabalık misafirliklerin kurtarıcı menüsü olur. Nişan, düğün gibi özel toplantılar için fıstıklı, fındıklı, cevizli istediğiniz harca sahip farklı tatlı çeşitlerini size özel hazırlanan tepsiler ile de alabilir, bu sayede misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz. Onlarca ürün çeşidi ile damak zevkinize hitap eden tatlıları hemen inceleyebilir ve istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Damakları Şenlendiren Faruk Güllüoğlu Tatlıları

Faruk Güllüoğlu baklava ve şerbetli tatlıları oldukça fazla çeşitte üretilerek müşterilere özenle sunulur. Şerbetli ürünler arasında yer alan baklava, Türk mutfağından dünyaya yayılan bir tatlı olarak önemini sürdürür. Faruk Güllüoğlu ise eşsiz tazeliğe ve tada sahip birbirinden özel baklavaları ile göz doldurur. Ortalama 40 kat yufka kullanılarak hazırlanan baklavalar bol malzeme ile hazırlanarak pişirilir. Hazırlanan şerbetin pişen baklava üzerine dökülmesi ile tatlı hazır hale gelirken, tüm yapım aşamalarında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Faruk Güllüoğlu tecrübesi ile baklavaların beklenen tazelikte ve lezzette olması kaçınılmaz olur. Baklavaların iç harcı süt beyaz ceviz ve meşhur Gaziantep fıstığı seçenekleriyle müşterilere sunulur. Dürüm, midye, havuç dilim, özel kare ve standart baklava çeşitleri ile lezzet dolu bir gün geçirebilirsiniz. Faruk Güllüoğlu soğuk baklava, dışı çikolata kaplı baklava ve sütlü Nuriye de tercih edebileceğiniz tatlı çeşitleri arasında yer alır. Başka bir baklava çeşidi olan şöbiyet ise davetlerin aranan tatlıları arasında yer bulur. Faruk Güllüoğlu baklava fiyatları çeşitlere göre farklılık gösterir. Faruk Güllüoğlu şerbetli tatlılarda baklava haricinde kadayıf çeşitleri de ilgi çeker. Kadayıf yapımında, incecik tel şeklinde hamurlar bir araya getirilip aralarına fıstık, ceviz gibi ürünler koyulup fırında kızartılır. Ardından şerbet, fırından çıkan hamur üzerine dökülür ve kadayıf hazır hale gelir. Faruk Güllüoğlu kadayıfları kendine has lezzeti ile diğer çeşitlerden ayrılır. Bol malzeme ile döşenmiş fıstıklı tel kadayıfın yanı sıra kaymaklı fıstıklı burma kadayıf da damak tadına önem verenlerin tercihi olur.

Sütlü Tatlı ve Börekleriyle Faruk Güllüoğlu

Sütlü tatlılar, şerbetlilere oranla daha hafif formda ve tatta olmaları ile sıkça tercih edilir. Faruk Güllüoğlu sütlü tatlı çeşitlerinde sevilen ve oldukça fazla aranan ürünler bulunur. Bu tatlılar arasında yer alan ekler, herkes tarafından sevilen ve zevkle yenilen bir tatlı çeşidi olarak yer alır. Bununla beraber fırın sütlaç eşsiz kıvamı ile Faruk Güllüoğlu menüsünde dikkat çeker. Kazandibi ise marka tarafından üzerinin istenen kızarıklıkta ve yapıda olmasına dikkat edilerek sunulan bir başka tatlı çeşididir. Klasik tatlılar arasında yer alan tavuk göğsü kendine has koku ve tat ile Faruk Güllüoğlu tarafından cam kaseler içinde müşteriye ulaştırılır. Yoğun çikolata tadına sahip lezzet içeren profiterol tatlı da diğer ürünler gibi Faruk Güllüoğlu online sipariş üzerinden istenme seçeneğine sahiptir. Bunlarla beraber supangle, oreolu, muzlu, çilekli magnolia çeşitlerinden dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Faruk Güllüoğlu, tatlılarının yanı sıra su böreği ile de ürün skalasını geniş tutmayı başarır. Peynirli su böreğini dilim ya da kilo olarak alabilir ve çay saatlerinde alternatif çeşit oluşturabilirsiniz. Çay saatlerinde göze ve damağa hitap eden çeşitlere ev sahipliği yapmak isterseniz Faruk Güllüoğlu ürünlerini inceleyebilirsiniz. Su böreği, ekler ya da Faruk Güllüoğlu sütlü Nuriye gibi her zevke uygun farklılıklara sahip yiyeceklerden mükellef bir sofra hazırlayabilirsiniz. Faruk Güllüoğlu fiyatları arasından bütçenize uygun ürünleri tüketerek keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Zengin Çeşitlerle Faruk Güllüoğlu Ürünleri

Faruk Güllüoğlu tatlıları arasında Türk mutfağına has geleneksel çeşitlerin yanı sıra lezzetli pastalar da bulunur. Pastalar taze ve doğal ürünlerle yapılıp özenle hazırlanarak satışa çıkarılır. Çikolatalı pasta çeşitleri kestaneli, krokanlı, spesiyal fıstıklı ve profiterollü olarak her damak tadına uygun bulunur. Frambuaz çikolatalı pasta ise daha mayhoş bir tat arayanların vazgeçilmez tatlısı olarak ortaya çıkar. Faruk Güllüoğlu pasta fiyatları ürünün malzemesine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Pastalarla beraber kutu çikolataları da bulunan Faruk Güllüoğlu, özel günlerinizde istediğiniz her an yanınızdadır. Faruk Güllüoğlu ürünlerinde paketli yiyeceklere de rastlanır. Kabuklu Antep fıstığı, badem içi, ceviz içi gibi vitamin zengini doğal kuruyemişler bulunur. Ayrıca pişmaniye, saray helvası ve kestane şekeri gibi yöresel lezzetler de geniş ürün skalası içinde yer alır. Faruk Güllüoğlu yiyeceklerin yanı sıra ürünleri arasında bulunan içecekleriyle de dikkat çeker. Kızılcık, karadut, demirhindi şerbeti soğuk içecekler arasında sunulurken birbirinden farklı çaylar da satıştadır. Adaçayı, kış çayı, rezene, elma, tarçın, karanfil ve kiraz sapı çayı gibi egzotik tatlara sahip ürünlerle içinizi ısıtacak bir gün geçirebilirsiniz. Diğer tüm ürünler gibi çokça tercih edilen Faruk Güllüoğlu fıstıklı baklava 1 kg ya da daha fazlasını hemen alabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden Faruk Güllüoğlu online sipariş olarak verdiğiniz ürünlerle keyif dolu öğünleri deneyimleyebilirsiniz.

Faruk Güllüoğlu Tatlı Çeşitleri Nelerdir?

Faruk Güllüoğlu tatlı çeşitleri şerbetli, sütlü olarak ikiye ayrılır. Baklava, şöbiyet, sütlü Nuriye şerbetli tatlılara örnektir. Magnolia çeşitleri, kazandibi, sütlaç, profiterol gibi ürünler ise sütlü tatlıların içinde yer alır. Bu iki tatlı türü dışında pastaların da mevcut olduğu Faruk Güllüoğlu, ürünleri kendine has dokunuşlarla sunar.

Faruk Güllüoğlu Tatlı Fiyatları Ne Kadar?

Faruk Güllüoğlu tatlı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Her ürün gibi Faruk Güllüoğlu tatlılarında da çeşitlerin özellikleri maliyeti etkiler. Tatlı çeşidinin malzemesi ve ustalığı maliyeti etkileyen başlıca faktörler olarak yer alır. Ürünler miktarına bağlı olarak her bütçeye uygun olarak bulunur.

Faruk Güllüoğlu Tatlılarının Kökleri Ne Zamana Dayanır?

Faruk Güllüoğlu tatlılarının kökleri 5 kuşak öncesi tarihlere değin ulaşır. Türkiye’de baklavanın halkla buluşmasını sağlayan hikaye Gaziantep’te başlar. Uzun yıllar aynı şehirde baklavacılık faaliyeti göstererek büyük beğeni toplayan Güllüoğlu tatlıları İstanbul’da ve oradan da dünya çapında üretime başlar. Kuşaktan kuşağa aktarılan tatlı temsilciliğinde yer alan Faruk Güllüoğlu bu kökten gelen bir marka olarak 100’ den fazla şubeye sahiptir. Tüm Türkiye'de ve yurtdışında şerbetli tatlı denince akla gelen ilk markadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Faruk Güllüoğlu

12 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Miktar
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön