İtalyan kozmetik devi Kiko, uygun fiyatlı ürünleri ile Türkiye'de de güzellik devrimi yaratmayı hedefliyor. Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken marka, cilt bakımından güzellik aksesuarına ve makyaja kadar kadınların ilgisini çekecek birçok ürün sunuyor. Tam marka adı Kiko Milano olan firma, profesyonel make up artistlerinin de tercihleri arasında yer alıyor. Ürünleri ile dünya kadınlarının seçimi olan Kiko, renk inovasyonu ile adından söz ettiriyor. 

Kiko makyaj ürünleri, bakım malzemeleri ve aksesuarları ile ihtiyacınız olan güzellik ürünlerini başarıyla sunuyor. Farklı cilt tiplerine göre alternatifler sunan marka; jel, kompakt, likit, toz ve stick ürünleri ile farklı kullanım alışkanlıklarına uygun çeşitler hazırlıyor.

Kiko'yu Yakından Tanıyın

1997 yılında dünyanın moda başkenti Milano'da kurulan Kiko, bugün dünyanın 20'yi aşkın ülkesinde 1.000'e yakın mağazası ile faaliyet gösteriyor. 30 ülkeye online satış yapan İtalya merkezli şirket, 1.200'ün üzerindeki ürünü ile güzellik denince akla gelen her ihtiyaca yanıt veriyor. Moda haftalarında podyumlarda, sanatçılarla sahnelerde kullanılan Kiko ürünleri, güzellik tutkunu kullanıcıların tercihi ile sokağa iniyor. Kaliteli ürünleri tüm kadınlar için ulaşılabilir kılma iddiasıyla yola çıkan Kiko Milano, modadan aldığı ilhamla kullanıcılarının güzelliklerine güzellik katıyor. Kiko'da ruj, oje, göz farı, allık, fondöten, pudra ve maskara gibi makyaj ürünleri; temizleyici, tonik, nemlendirici, serum ve maske gibi cilt bakım ürünleri; fırça, sünger, ve aplikatör gibi makyaj ekipmanları yer alıyor. Kiko, güzellik trendlerinden ilham alarak one shot moda koleksiyonları ve birinci sınıf ürünler de sunuyor. Kısa süreli raflarda olan sınırlı üretim tasarımlar, modada ve güzellikte en yeni trendi yakalamanızı sağlıyor. 

Güzellikte Yenilikçi Bir Yaklaşım

Yenilikçi yaklaşımı sayesinde profesyonel ve kişisel ihtiyaçlara yanıt veren Kiko ürünleri; renk, ton ve yapısındaki zenginliği ile güzellik endüstrisine katkı sağlıyor. Rengarenk bir hayatın sırrını veren renkli kozmetik ürünleri, özel formülleri ve tekno renk formu ile yenilikçi bir dünyaya kapılarını aralıyor. Orijinal formülleri ile beğeni toplayan Kiko makyaj ürünleri, uzman bir ekip tarafından bilimsel çalışmalar sonucu geliştiriliyor. Güzellik alanındaki son gelişmeleri takip eden, en yeni teknolojiyi üretiminde kullanan marka, AR-GE çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. 

Neden Kiko'yu Tercih Etmelisiniz? 

 • Ürünlerinin %97'si Avrupa'da, %3'ü Amerika, Kore ve Japonya'da üretiliyor. Dünyanın dört bir yanında kullanılıyor. 
 • Ürünler yaratıcılık, tarz ve detay arayışına yanıt veriyor. 
 • Yüksek kalite standartlarına sahiptir.
 • Marka, ulaşılabilir fiyatları ile lüks güzellik ürünlerini herkes için kullanılabilir hale getiriyor. 
 • Geniş ürün yelpazesi ile temizlikten makyaja kadar güzelliğin her alanında ürün sunuyor. 
 • Kiko kozmetik ürünleri, klinik ve oftalmolojik olarak test ediliyor. Hipoalerjenik ve komedojenik olmayan ürünler hazırlanıyor. Sertifikalı laboratuvarlarda mikrobiyoloji testleri yapılmadan hiçbir ürün piyasaya sürülmüyor.

Çevreye ve Hayvanlara Dost Ürünler 

Kiko, hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Hatta yaptığı testlerde, yasal zorunluluk olan kuralların da üstünde duyarlılık sergiliyor. Hazırladığı kozmetik ürün kara listesi ile içeriğine zararlı maddeleri almıyor. Çeşitli ülkelerde kullanımı yasalarca yasaklanan veya tavsiye edilmeyen ürünler kara listede yer alıyor. 2014 yılından bu yana Kiko ürünlerinde paraben bulunmuyor. Agresif koruyucular (metil izotiazolinon, polyaminopropyl biguanide ve klorfenesin) da kullanmayan Kiko Milano, scrub gibi peeling ürünlerinde plastik mikropartiküllere yer vermeyerek suların kirlenmemesi için bir adım atıyor. Çünkü plastik partiküllü peeling'ler su ile yıkandığında sulara karışarak yıllarca çözünemeyecek maddelerin doğaya salınmasına neden oluyor. 

Siz de Kiko Milano kozmetik ürünlerini hemen inceleyebilir ve cildinize uygun olan ürünleri seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kiko

13 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı
Başa dön