Kyani

Sağlıklı bir yaşam için vücudun en büyük ihtiyaçlarından biri proteindir. Proteinler hücre büyümesini ve gelişmesini destekleyen ana sentezleri olup, vücut tarafından üretilmediği için dışarıdan alınması önemlidir. Protein kasları güçlendirir, vücut direncini arttırır, kansızlığı önler, hücre büyümesini ve gelişmesini sağlar. Bu nedenle besinlerden yeteri kadar alınamayan proteini, sağlıklı bir yaşam için dışarıdan mutlaka gıda takviyesi olarak alınması önemlidir. Yaşam boyu sağlıklı beslenmek için bu yapı taşı bloklarını oluşturan protein gruplarını beslenme programlarına dahil edilmesi gerekir. Ancak bazı durumlarda bu mümkün olmayabilir. İnsan vücudunun ihtiyacı olan bu proteini karşılamak için Kyani tarafından geliştirilen protein ağırlıklı gıda takviyesi sayesinde herkes hem enerjik hem de fiziksel açıdan fit bir görünüm elde edebilir.

Kyani Nedir ve Niçin Kullanılır?

Yaşam şartları gereği herkes gün boyu bir telaş içindedir. Bazıları iş yerinde bazıları dışarıda olmak üzere farklı ortamlarda hatta bazı anneler evde çocuklarının bakımını üstlenerek yoğun bir koşturma ve stres içerisindedir. İşte tam böyle durumlarda hem kaybedilen enerjinin yerine gelmesi, hem daha zinde hem de daha dinamik olmak ve bunlara bağlı olarak iyi ve sağlıklı bir ruh hali için hemen herkes Kyani ürünlerinin protein takviyesine ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler birçok bitki, meyve ve çiçek aromaları ile zenginleştirilmiştir. Özellikle spor yapanların, kas çalışanların ve diyet yapanların, kaslarını güçlendirmeleri için yeterli protein alamadıkları durumlarda kas kaybı yaşanması gibi olumsuz durumların yaşanması kaçınılmazdır. Tam bu noktada Kyani protein içerikli ürünlerinin tüketilmesi oldukça önemlidir. Diyet yaparken istediğiniz ideal kiloya ulaşmak için vücudun ağırlıklı olarak protein ile beslenmesi gerekir. Kyani, diyet yaparken ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edinirken en büyük yardımcınız olur. Sağlık üçgeni olarak değerlendirilen bu ürün, her anlamda sağlıklı ve fit bir vücut için hazırlanmış olduğu belirtilebilir.

Kyami İçeriğinde Neler Bulunur?

Kyami kullanım amacına göre farklı formlar ve formüller ile hazırlanmış bir gıda takviyesi olduğundan farklı içeriklere sahiptir. Örneğin, ahududu ve greyfurt aromalı B kompleks vitaminleri ve yanı sıra bitki ekstre içerikli olarak formüle edilen ürün, günün yorgunluk ve bitkinliğini üzerinden atmak isteyenlerin fiziksel yaşam konforlarını desteklemek için kullanılabilir. Grass-fed 10 gram peynir altı protein izolesinden ve 10 gram hidrolize kolajen ve magnezyum takviyesi içerikli Kyani Fit20 yoğun çalışma sonrası kaybedilen enerjinin toparlanması, kas üretiminin sağlanması gibi amaçlarla genellikle sporcuların ve çok aktif bir şekilde çalışanların ihtiyaçlarını karşılar. İçeriğinde bulunan kollajen ileri yaşlarda diz kapaklarda yaşanan sıvı kaybının takviyesi için de uzmanlar tarafından önerilir.

Kyani HL5 ile Kolajen Desteği ile Sağlık

Kolajen insan vücudunda bol miktarda bulunan bir protein olup, asıl görevi kas dokularına esneklik ve eklem tendonlarını birbirine bağlayarak bir arada durmalarını sağlamaktır. Ancak ilerleyen yaş ile birlikte bu kolajen sentezlerin üretimi vücutta yavaşlar hatta tamamen kaybolur. Bu sıvı kaybını gidermek de dışarıdan kolajen takviyesi ile gerçekleşir. Kyani HL5 içeriğindeki kolajen ile bu ihtiyacınızı gidererek fiziksel açıdan daha sağlıklı olmanıza yardımcı olur. İçeriğine narenciye takviyesi olan bu ürün her paketinde 5 gramlık kolajen proteini bulundurur. Sağlıklı kas kütleleri kazanmak için kullanılan bu ürün yüzde 100 emilimin sağlanması adına hidrolize edilerek hazırlandığından kemiklerin ve kasların ihtiyacı olan yapı taşlarına destek verir. Taze narenciye meyvelerin özleri ile güçlendirilen HL5’in lezzetli bir tadı olduğundan sevilerek tüketilir. Sağlıklı yaşamak ve sağlıklı yaşlanmak isteyen herkesin favorisi olan bu ürün tek başına, süt ya da meyve suyu gibi dilediğiniz her içecekle karıştırarak kullanabilirsiniz.

Kyani Sunrise Ne İşe Yarar?

Kyani diğer ürünlerinden biri de Sunrise A, E, D. B2, B6, B12 ve niasin, pantotenik asit, folik asit, inositol ve biotin ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Alaska’da yetişen yaban mersini, ahududu, üzüm çekirdeği, arı poleni, üzüm çekirdeği gibi birçok meyve ve bitki özlerinin karıştırılması ile elde edilen besin değerine sahip bir takviyedir. Serbest radikallere karşı direnç gösteren yüksek ORAC değerleri ve kişilerin genel sağlıkları için oldukça etkili bir üründür. Kyani Sunsirse’nin önemli etkileri şunlardır.

 • Hücresel desteği artırır böylece ilerleyen yaşa rağmen bedenin dinç ve diri kalmasına yardımcı olur.
 • Kişilerin enerjisini arttırarak daha verimli olmalarına yardımcı olur.
 • Bilişsel fonksiyonu destekler.Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnci oluşturur.
 • Sağlıklı sindirim kilo verme problemi yaşayanlar için önemlidir. Sunrise sindirim sisteminin daha iyi ve sağlıklı çalışmasını destekler.
 • Etkili stres yönetimi etkinleştirerek ani öfke patlamaların yaşanmasını önler.
 • Kalp sağlığı üzerinde ciddi olumlu etkileri vardır.
 • Hareketsizlikten hamlaşan bedene esneklik sağlar.

Kyani Desteği ile Pürüzsüz Cilt

Kyani Fleuresse ve Fleuresse serumun sahip olduğu bitki kök hücreleri ve doğal bitkisel maddelerin gücüyle desteklediği bu ürünü cildinize kullanarak daha aydınlık ve genç görünüm elde edebilirsiniz. İlerleyen yaşla birlikte oluşan ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşumuna önlemek için sizde düzenli olarak Kyani Fleuresse krem ya da serum çeşitlerinden birini tercih ederek cildinizi hem nemlendirir hem de kırışıklık görünümünü yumuşatabilirsiniz. Fleuresse gece kremi antioksidan, vitamin ve amino asit yönünden zengin olduğu için siz uykudayken cildinizi nemlendirir. Zamanla kapanan cilt gözeneklerini açarak cildin hava almasına yardımcı olur. Çok yoğun çalışmaktan ya da çeşitli sebeplerden uykusuz kalan kişilerde göz altlarında halka şeklinde morluklar oluşur. Bu görünümü gidermek için Kyani Fleuresse gözaltı kremi kullanarak morlukları ve göz altı şişliğini azaltabilirsiniz.

Kyani Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Kyani ilaç değildir tamamen doğal ürünlerden, bitki ve meyve özlerinden ve sağlık için önemli olan vitaminlerden elde edilmiş bir gıda takviyesi ürünüdür. Bu nedenle bebek ve çocuk yaştakiler hariç çok ciddi sağlık problemi olmayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kyani Ürünlerinin Kullanımı ve Fiyatları

Granül şeklinde hazırlanan ürünü her gün 1 şase olarak istediğiniz saatte aç ya da tok fark etmeksizin dilerseniz sade dilersiniz favori içeceğiniz ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

Kyani cilt bakım ürünlerinin ise en uygun kullanım şekli sabah kalktığınız zaman ya da geceleri yatmadan önce, yüzünüzü sade su ya da Kyani cilt temizleme ürünleri ile temizledikten sonra hafif bir tabaka halinde sürülerek kullanılır. Sağladığı faydaları ve içeriğindeki besleyici takviyelere göre Kyani ürünlerinin oldukça makul seviyelerde olduğu anlaşılır. Sizde daha sağlıklı, enerjik ve fit olmak istiyorsanız ya da daha pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmak istiyorsanız hemen bu ürünlerden sipariş oluşturabilirsiniz.

Tadı ve Kokusu Nasıldır?

İçeriğinde bulunan meyve ve bitki aromaları sayesinde oldukça lezzetli bir tada sahiptir.

Kullanım Süresi Ne kadardır?

Ürünün üzerinde yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar hiçbir zararının olmadığını kanıtlar. Bu nedenle belli bir kullanım süresi yoktur. Dilediğiniz zaman aralıklarında dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Zararı Var Mıdır?

Ürünlerin içeriğinde hiçbir koruyucu madde, alerjik reaksiyonlara yol açabilecek gluten, süt, şeker ve tatlandırıcı gibi bileşenler yer almaz. Renklendirici içermez. Bu nedenle zararı yoktur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kyani

21 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı
 5. İndirimli Ürünler
 6. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön