Modüler mobilya alanında üretimlerini sürdüren Tamada Mobilya tarafından, kullanışlı ve yenilikçi tasarımlar sunmayı amaçlayan bir marka olarak tasarlanan Ravefi markası, kullanıcılarının büyük beğenisini kazanıyor. Rafevi ürün modelleri, modüler, kullanışlı ve modern tasarımları ile özellikle küçük alanlarda büyük saklama alanları oluşturmayı başarıyor. Ağaçların doğal dokusundan ilham alan zarif renkleri ve kompakt sistemlerle tasarlanmış yer kaplamayan özellikleri ile Rafevi, ev ve ofis dekorasyonları için tamamlayıcı ürünler başta olmak üzere; raflar, zigon ve orta sehpalar, ayakkabılıklar ve portmantolar gibi çok amaçlı ürün modelleri tasarlıyor. Ürünler, ambalajları içerisinde demonte olarak satışa sunulmakla birlikte, her ambalajın içerisinde ürün montajını kendi kendinize kolaylıkla yapabilmeniz için gereken malzemeler ve basit anlatımlı kurulum şemaları bulunuyor. 

Misafirlerinize leziz ikramlarda bulunurken aynı zamanda şık bir sunum yapmanıza da imkan sağlayan zigon sehpa modelleri, Rafevi farkıyla tasarlanıyor. İç içe geçen ve yer tutmayan kompakt tasarımlara sahip zigon modelleri, doğal ağaç kaplamaları, suntalam ve MDF gibi materyaller ile tasarlanıyor. Ürünlerin masif malzeme ile tasarlanan şık modelleri, doğal ağaç dokusunun koku, ağaç damarları gibi tüm özelliklerini hissetmek isteyen kullanıcılar için, keyifli bir deneyim sunuyor. Farklı renklerdeki zigon seçenekleri ile birlikte, evinizin dekorasyonuna şık bir son dokunuş kazandıran orta sehpa modelleri de Rafevi'nin zengin ürün gamında yer alıyor. Hiçbir ekstra araç gerece ihtiyaç duyulmadan, kendi kendinize monte edebileceğiniz orta sehpa modelleri, farklı renk ve model seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Çalışma odaları ve salonların en şık köşeleri için tasarlanmış kitaplık modelleri de Rafevi'nin profesyonel tasarımcıları tarafından üstün özelliklerle donatılıyor. Çok katlı kitaplık modelleri, suntalam malzemeler ve farklı renklerdeki ağaç dokusuna sahip kaplamalar ile üretiliyor. Yalnızca kitaplık olarak işlev sağlayan ürün modellerinin yanı sıra hem kitaplık hem de çalışma masası olarak bir arada tasarlanan ürün modelleri de küçük kullanım alanları için oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Atıl durumda bulunan köşelerde kullanılmak ve yerden tasarruf sağlamak için fonksiyonel bir tasarıma sahip olan iki işlevli masa ve kitaplık ünitesi, çocuk odaları için de şık bir ürün olma niteliği taşıyor. 

Rafevi modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan raflar, hem dekoratif modelleri hem de çeşitli kullanım alanları ile dikkat çekiyor. Çeşitli geometrik modellerde tasarlanan ürün modelleri, renkli ve çok şık materyaller ile üretilerek modern ev dekorasyonlarında baş rolde yer alıyor. Evinizin salon, mutfak, banyo, yatak odası ve çocuk odası gibi akla gelen her köşesinde kusursuzca yer alan raf modelleri, özgün ve şık tasarımları ile evinizin havasını değiştiriyor. Efsanevi Holywood yıldızları başta olmak üzere, birçok farklı grafik tasarımla üretilen ürünler, minimalist ve modern ev dekorasyonları için kusursuz bir dokunuş sağlıyor. Her biri farklı model ve özelliklerle tasarlanan ürünler, fiyatları ile de cezbedici özellik taşıyor. Rafevi fiyatları, müşteri memnuniyeti bakımından da kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. 

Evinizin giriş bölümünde, misafirlerinizi hoş bir dekorasyon ile karşılamak için kullanabileceğiniz ayakkabılık ve portmanto modelleri de Rafevi'nin zengin ürün koleksiyonunda yer alıyor. Çok katlı ve kullanışlı ayakkabılık modelleri, pratik ve işlevsel bir kullanım alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ayakkabılığın hemen üzerinde bulunan bölümde kullanacağınız ayna, tablo ve dekoratif objelerle, evinizin genel şıklığına lüks bir görünüm kazandırmanız kolayca mümkün oluyor. Yine evinizin giriş bölümünde kullanılmaya ihtiyaç duyulan portmanto modelleri de Rafevi'nin şık tasarımları arasında yer alıyor. Mont, palto ve ayakkabılarınızın yanı sıra, şemsiyenizi saklamanız için bölümler ve çekmecelerle de portmantolar üzerinde çok yönlü kullanım imkanı sağlanıyor. Rafevi, ürettiği tüm ürünlerde müşterilerinin sonsuz memnuniyetini ve yüzündeki mutlu tebessümü elde etmeyi hedefliyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Rafevi

98 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Yükseklik
  6. Satıcı
  7. Genişlik
  8. Kelime Filtresi
Başa dön