Dünyanın değişen koşulları pek çok konuda olduğu gibi beslenme konusunda da farklı alışkanlıkların kazanılmasına neden oluyor. Yüksek temponun hakim olduğu, zamanla yarışılan yeni yaşam düzeninde hijyenik, sağlıklı ve pratik tüketilebilen besinler değer kazanmaya başlıyor. Çalışan kişiler için büyük kolaylık sağlayan paketli, tüketime hazır doğal meyve ve sebzeler Salatta'nın özenle hazırlanan ürünleriyle sofralarınıza konuk oluyor.

Yeni Nesil Beslenme

Fast food beslenme alışkanlığını meyve, sebze, doğal ürünlere uyarlayan Salatta, ürünleri en doğal haliyle bozulma riski olmadan tüketime uygun olarak sizlerle buluşturuyor. Mevsiminde toplanıp paketlenen, tazelik garantisi sunulan ürün çeşitleri hem dalından koparıldığı şekliyle hem de servise hazır dilimlenmiş paketlerde satışa sunuluyor. Zahmetsiz, sağlıklı ve hafif beslenme alternatifi olarak hayatınıza giren Salatta ürünleri, besleyici özellikleriyle yemeklerde ana öğün ya da garnitür olarak vazgeçilmezler arasına giriyor.

Paketlenmiş Tazeliğin Cazibesi

Sunduğu çok sayıda ürünle hayatınızı kolaylaştıran Salatta, nitelikli tarımın getirdiği çok sayıda avantajı da sizlerle buluşturuyor.

 • Türkiye'nin dört bir yanındaki organik ve denetimli arazilerde üretilen gıda ürünleri evlerinize ulaşıyor.
 • İki aşamalı temizlik ve denetim işlemlerinden geçirilen ürünler, paketleme süreci de dahil olmak üzere teknolojinin sunduğu yenilikçi sistemler eşliğinde kullanıma hazır hale geliyor.
 • Temizleme, ayıklama ve dezenfektan işlemlerinden geçirilen tüm besinler, tüketim aşamalarını pratik hale getirmek adına farklı porsiyon seçenekleriyle paketleniyor.
 • En kaliteli ürünlerin tek tek seçilmesi sonucunda sizlere sunulan Salatta, el değmeden hazırlamanın yarattığı güvenle besinleri tüketmenize imkan tanıyor.
 • Her biri doğal süreçlerden geçirilerek hazırlanan ürünler, sahip oldukları gıda değerlerini yitirmeden paketli olarak sizlere ulaşıyor. 

Geleneksel Beslenmeye Modern Dokunuşlar

Beslenmeyi pratiğe döken, öğünler için harcanan zamanı azaltan Salatta, organik tarımın sağlığını yaşamın her anına dahil ediyor. Tazelik garantisi sunulan yeşillik, sebze ve meyve çeşitlerinden istediğinizi seçmeye imkan tanıyan Salatta, damak tadınıza uygun dilimlenmiş meyve ve sebze paketlerini de sizlerle buluşturuyor. En özel tariflere eşlik eden Salatta ürünleri tüm doğallığıyla sizleri yeni tatlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

Salatta Ürünleri Hangi Aşamalarda Hazırlanıyor?

Salatta'nın kendi tarım alanları ile ülkenin diğer bölgelerinden gelen taze meyve, sebze ve yeşillikler üretim aşamalarına soğuk depolarda başlıyor. Tazeliğini koruması için soğuk zincir kuralını uygulayan marka, besinlerin paketleme sürecine kadar daima taze kalmasını sağlıyor. Sadece ayıklama sürecinin çalışanlar tarafından gerçekleştirildiği ürünlerin temizleme, doğrama, tartım ve paketleme süreçleri makineler tarafından gerçekleştiriliyor.

Ürünlerin fabrikaya girişleri ile paketleme yapıldıkları süreçlerin tamamı, taze gıda ürünleri için ideal ortamlarda yerine getiriliyor. Soğuk odalar, yıkama havuzları, kurutma noktaları gibi alanların ısıları taze besinlere uygun olan standart değerlerde korunuyor. Son teknoloji makinelerde paketlemeleri yapılan ürünler, paketleme öncesi kontrol ve laboratuvar süreçlerinde yapılan testler sonucunda satışa uygunluk onayı alıyor. Sağlık sektöründeki yüksek standartları uygulayan Salatta, tazelik garantisine sahip ürünleri sofralarınıza taşıyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Meyve, sebze ve yeşillikleri pratik paketlerde hayatınıza sokan marka doğal ürünlerden baharatlara kadar çok sayıda ürün çeşidini tüketicilerle buluşturuyor. Tüketicinin sağlığını korumak, besinlerin doğallığını devam ettirmek adına tüm aşamaları özenle denetlenen üretim süreçleri sonunda steril ve tazeliği korunan ürünleri size sadece enfes sofraları hazırlamak kalıyor. Her tanesini kendiniz seçmiş gibi rahat edeceğiniz el değmeden paketlenen ürünler, özellikle şehirlerde yaşayan tüketicilerin hayatına değer katıyor. Dalından koparılmışçasına kokusu ve aroması üzerinde olan, zaman kaybı yaşamadan tüketime hazırlanan ürünler, hijyen koşulları içinde taze gıdaya ulaşarak kendinize iyilik yapmanızı sağlıyor. Doğal besinlere ulaşmanın pratik yolu Salatta, sunduğu ürün çeşitleriyle damak tadınızın gelişmesine ve yemek yapmaya ayrılan zamanın size kalmasına katkıda bulunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Salatta

9 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Miktar
 5. Türü
 6. Satıcı
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön