Gerçekçi görüntüleri ile öne çıkan Soft'n Slo Squishies, son yılların yükselen oyuncak trendleri arasında yer alıyor. Soft'n Slo Squishies çeşitlerini diğer oyuncak türlerinden farklı kılan doku, oyun oynama keyfini üst seviyelere çıkarıyor. Çok çeşitli konsept ve tasarımlara sahip olan oyuncak çeşitleri, çocuklara kendi koleksiyonlarını oluşturma konusuna da ilham veriyor.

Soft'n Slo Squishies Nedir?

Dokunsal oyuncak tasarımı üstüne çalışan Steven Kay ve Michael Bianco, Soft'n Slo Squishies oyuncaklarının benzersiz doku ve yapısının mimarları olarak öne çıkıyor. Yumuşacık dokuya sahip olan oyuncaklar, sıkıştırılıp serbest bırakıldığında yavaşça yükselerek eski formuna kavuşmayı başarıyor. Pastahane, dondurmacı, restoran ve sevimli hayvanlar gibi farklı konseptlerde tasarlanan oyuncak çeşitleri, gerçekçi renk ve görünümleri ile dikkat çekiyor. 400'ü aşkın tasarımı ile her zevke hitap eden Soft'n Slo Squishies ürünleri, farklı boyut alternatifleri ile kullanıcıların beğenilerine sunuluyor. 

Dokunsal Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Çocukların, dokunma duyularını çalıştıran ve ellerini aktif olarak kullanmalarını sağlayan oyuncak türleri, dokunsal oyuncaklar olarak anılıyor. Oyuncak hamurlar, farklı dokuları tanıtmayı amaçlayan setler, statik kum ve benzeri oyuncak türleri, dokunsal oyuncak çeşitleri arasında kabul ediliyor. Dokunsal savunma gösteren çocuklara terapi amaçlı kullanılabilecek olan ürünler, el sinirlerini etkili bir şekilde çalıştırıyor ve çocukların motor becerilerini geliştiriyor. 

Soft'n Slo Squishies Hangi Yaş Grubu İçin Uygun?

Yiyecek konseptindeki Soft'n Slo Squishies oyuncak çeşitleri, gerçekçi renk ve görünümleri ile dikkat çekiyor. Görünümleri, küçük yaştaki çocuklar için yanıltıcı olabiliyor. Küçük çocukların onları yemeye, ısırmaya ya da çiğnemeye çalışmaları, güvenlikleri açısından tehlike arz edebiliyor. Son derece yumuşak olmaları da eklenince, Soft'n Slo Squishies oyuncakları, 8 yaşın altındaki çocuklar için iyi bir tercih olarak görülmüyor. Soft'n Slo Squishies oyuncak çeşitleri, genellikle 8 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için öneriliyor. Fakat benzersiz doku, form ve yapıları, yetişkinler için bile son derece cezbedici olabiliyor. 

Soft'n Slo Squishies Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

İlk Soft'n Slo Squishies oyuncak tasarımları, sevimli dekorları ile öne çıkan cupcake, brownie, pasta ve benzeri tatlı çeşitlerinden oluşuyordu. Cafe, pastahane ve benzeri konseptlerden sonra fast food restoranları ve sevimli hayvanları konu edinen seriler Soft'n Slo Squishies koleksiyonuna katıldı. Cadılar Bayramı için ürkütücü detaylar barındıran ya da esprili detaylar içeren ürünler, koleksiyonun en sevilen parçaları arasında yer alıyor. Diğer taraftan yanında renkli boya kalemleri ile gelen tümü ile renksiz Soft'n Slo Squishies çeşitleri, çocukların ilgisini çekmeyi başarıyor. 

Neden Soft'n Slo Squishies Tercih Edilmeli?

Soft'n Slo Squishies oyuncak çeşitleri, üzerilerine herhangi bir baskı uygulandığında küçülecek ve boyut değiştirecek denli yumuşak yapıları ile öne çıkıyor. Üzerilerindeki baskı ortadan kaldırıldığında, son derece yavaş bir şekilde eski hallerine geliyor. Çekici renk ve detaylar barındıran oyuncakların boyutlarındaki değişimleri gözlemlemek, pek çok çocuğun ilgisini çekiyor. Bu durum da el kaslarını eğlenceli bir şekilde çalıştırmalarını sağlıyor. Diğer taraftan Soft'n Slo Squishies oyuncak çeşitleri, farklı konseptler güdülerek tasarlanıyor. Gerçekçi renk ve dokuları, çocukların evcilik, pastahanecilik ve tatlıcılık gibi rol yapma oyunlarında obje görevini üstlenmelerini sağlıyor. Çocukların topluluk halde oynadıkları oyunlara iştirak eden oyuncak çeşitleri, hayal güçlerinin ve empati kurma yeteneklerinin gelişmesine yardımcı oluyor. 

Soft'n Slo Squishies Ürünleri Güvenilir mi?

Genellikle, küçük yaştaki çocukların oynamayı tercih ettiği Soft'n Slo Squishies ürünleri; EN71, ASTM ve çocuk güvenliğini baz alan CPSIA standartlarını karşılayacak şekilde üretiliyor. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermediği, oldukça sıkı olan uluslararası standartlar ve bağımsız test kuruluşları tarafından garantiliyor. Kopmaya ve parçalanmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan oyuncaklar, ambalajları üstünde belirtilen yaş değerlerine uyulduğu taktirde son derece güvenilir oyuncakların başında geliyor. 

Soft'n Slo Squishies

5 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Yaş Aralığı
  5. Cinsiyet
  6. Satıcı
Başa dön