Ev dekorasyonuna yeni bir soluk getiren Yıldız Mobilya, aynı zamanda kullanışlı ve avantajlı ev mobilya tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Evin her bölümü için farklı mobilya modelleri üreten firma, kullandığı kaliteli ve uzun süreli ahşap malzemelerle dayanıklı ev eşyalarına sahip olmaya yardım ediyor. Pratik bir şekilde kullanılabilen ve akıllı tasarımları sayesinde farklı bölmelere sahip olan Yıldız Mobilya ürünleri ile ideal şıklık yakalanıyor. Ev tasarımlarını değiştirmek isteyen tüketiciler için de uygun olan markanın ürün modelleri, yenilikçi ve modern tarzlarıyla göz dolduruyor. Uyumlu bir görünümü yakalamak konusunda ev sahiplerine yardımcı olan Yıldız Mobilya, irili ufaklı ev gereçleri ve giyim eşyaları için de uygun saklama alanları yaratarak efektif bir kullanım alanı doğuruyor. 

Yatak odası tasarımının vazgeçilmezi olan gardırop modelleri ile ilgi çeken firma, hem görsel yönüyle hem de kullanışlılık özellikleriyle takdir kazanan gardıroplar üretiyor. Aynalı tasarımları sayesinde odayı daha ferah kılan gardıroplar bir yandan da yatak odalarında makyaj yapabilmek konusunda kadınlara yardımcı oluyor. Düz ve dikdörtgen tasarımları ile dar alanlara da kolayca yerleştirilebilen Yıldız Mobilya gardırop modelleri ile yatak odalarında alan kazanmak mümkün hale geliyor. Geniş iç alan tasarımlarıyla alıcılarının beklentilerini karşılayan gardıroplar; elbise, iç çamaşırı, tişört, pantolon, gömlek gibi birçok giyim eşyasına alan sağlıyor. Sürgülü kapı sistemiyle açma ve kapama kolaylığı oluşturmayı başaran Yıldız Mobilya gardıropları, pratik ve hızlı bir şekilde açılıp kapanabilmeye imkan tanımalarıyla zahmetsiz bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Yıldız Mobilya gardıroplarının iç alan bölmeleri uzun elbiselerin katlanmadan asılabilmesi için uygun bölümler oluşturuyor. Katlanarak saklanabilecek iç çamaşırı ya da gecelik gibi giysiler için de uygun raflara sahip olan gardırop tasarımından yararlanarak birçok giysinin minimum alan kaplayarak saklanabilmesi mümkün hale geliyor. Yastık, nevresim, çarşaf gibi uyku gereçleri de gardırobun içerisinde kendilerine uygun yerler buluyor. Farklı renk ve ahşap malzemelerle üretilmiş olan çok sayıdaki gardırop tasarımı arasından yatak odalarının tasarımına uygun düşen modeller tercih edilebiliyor. Yıldız Mobilya yatak odası takımları yatak odalarını baştan yaratmak isteyen kullanıcıların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Yatak odası takımlarının içeriğinde yer alan dolap modelleri sayesinde elektrikli süpürge gibi ev aletlerinin yanı sıra çocuk giysileri ya da örtü takımları rahat bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Yatak odası takımlarının önemli bir parçası olan gardıroplar aracılığıyla giyim ihtiyaçları için uygun bir alan yaratılıyor. Karyola ve karyolanın başucu aracılığıyla geniş ve konforlu bir uyku alanı oluşturuluyor. Esneme ya da gıcırdama seslerini önleyen karyola modelleri, başucu tasarımlarıyla beraber daha şık ve dekoratif bir görünüm oluşturuyor. Şifonyerleri de içeren yatak odası takımlarının bu sevimli parçaları aracılığıyla daha küçük boyutlu mobilyalar elde ediliyor. Büyük boyutlu mobilyaların yanı sıra küçük mobilyaların da yatak odalarında yer almasıyla göze hoş görünen estetik bir görünüm elde ediliyor.

Şifonyer aynalarına da yer veren yatak odası takımları ayna karşısında bakım yapabilmek için ideal bir alan oluşturuyor. Yatağın sağ ve sol tarafına yerleştirilerek yatakta bulunurken rahatça uzanılabilen bir alan oluşturan komodinler sayesinde cep telefonları, saatler gibi önemli ürünler yatağın yakınına konabiliyor. Komodinlerin çekmecelerine ise iç çamaşırları gibi daha küçük boyutlu giysiler yerleştirilebiliyor. Bunun yası sıra elektronik ürünlerin garanti belgeleri gibi basılı ürünler de komodinlerin çekmecelerinde rahatlıkla saklanabiliyor. Birbirleri ile uyumlu tasarımlarıyla alıcılarından tam not alan yatak odası takımları evlenecek çiftler ve yeni bir eve taşınacak kişiler için oldukça kullanışlı seçenekler sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yıldız Mobilya

10 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı
  6. Genişlik
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön